м. Дніпро, вул. Наукова, корп. 13, к. 33 ncpdnu@ukr.net +38(050)480-85-03

Пошук партнерів

Більшість проектів у програмі Горизонт 2020 є проектами по співпраці, де головною умовою є мінімум три партнери з трьох різних країн-членів ЄС або асоційованих країн. Для пошуку партнерів існує кілька служб, які допоможуть знайти організації, що мають намір брати участь у проектах, а також дають можливість опублікувати ваші пропозиції по співпраці. Також можна подати проектну пропозицію від індивідуального дослідника, групи науковців або організації. Такі гранти фінансуються у рамках Європейської дослідницької ради (European Research Council (ERC) та заходів Марі Склодовської-Кюрі (Marie Skłodowska-Curie actions (MSCA), представники малих та середніх підприємств беруть участь у спеціальному інструменті для МСП.

Головним джерелом інформації щодо пошуку партнерів є Онлайн посібник Г2020, де у розділіFind partners or apply as individual можна знайти будь-які дані щодо служб пошуку партнерів та інших умов участі.

Щоб знайти сторінку Посібника потрібно вийти на сайт Порталу для учасників у розділ How toparticipate:
http://ec.europa.eu/research/participants/portal/desktop/en/funding/index.html.

Біля розділу «Крок 2 – Пошук партнерів для проекту або подача проектної пропозиції від індивідуального дослідника» знаходиться лінк на Онлайн посібник Г2020.