м. Дніпро, вул. Наукова, корп. 13, к. 33 ncpdnu@ukr.net +38(050)480-85-03

Інформаційний день сумісно з КПІ

14 грудня спільними зусиллями Національних контактних пунктів Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара та Національного технічного університету «КПІ імені Ігоря Сікорського» було проведено інформаційний день Рамкової Програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт 2020».

Вщент заповнена аудиторія 313 головного корпусу ДНУ стала свідком початку залучення співробітників до міжнародних проектів восьмої за рахунком Рамкової програми ЄС. Вітальним словом розпочав роботу семінару проректор з науково-педагогічної роботи у сфері міжнародного співробітництва Михайло Д’яченко. Він же і представив доповідачів, поважних гостей із КПІ: керівника НКП КПІ імені Ігоря Сікорського Сергія Шукаєва, координаторів НКП за напрямами «Клімат та ефективність використання ресурсів, включаючи сировинні матеріали» та «Інформаційні та комунікаційні технології» Ігоря Владимирського та Володимира Ткача.

Семінар, який тривав понад дві години, був насиченим й цікавим для науковців ДНУ. Характерною ознакою цього було детальне обговорення питань щодо подачі заявок на конкурси за відповідними тематичними напрямами, пошуку партнерів, координації проекту тощо.